Kerkohet shitese

Rreth nesh

Furrë Buke Pastiçeri Sulaj

Titulli i postimit * Kerkohet shitese
Kategoria Shërbim Ushqim dhe Pije
Lloji i punës Full Time
Përshkrimi i Punës

Kerkohet shitese Furre Buke Pasticeri SULAJ Me orar te plote....Vajzat te jene pa angazhime dhe te moshes 18-30, jo duhanpirëse.Eksperienca nuk perben problem.Te interesuarat te dergojne Cv ne info@fbpsulaj.com ose te kontaktojne ne 067 60 28 074

Kërkesat e profilit

Sherbim klienti