KERKOHEN KONSULENTE PER AUTONOLEGGIO

Rreth nesh

MBC INNOVATION LAB è un'azienda internazionale. Nel corso degli anni abbiamo cercato di comprendere le varie evoluzioni del contesto.

Titulli i postimit * KERKOHEN KONSULENTE PER AUTONOLEGGIO
Kategoria Operator
Lloji i punës Freelance
Përshkrimi i Punës

MBC, nje kompani italiane qe merret me organizimin e dhenies se makinave me qera, kerkon konsulente telefonie per punesim te menjehershem.
Puna konsiston ne lenien e takimeve nga konsulentet shqiptare per ata italiane te cilet i shpjegojne kientit procedurat qe ndiqen per marrjen e nje makine me qera me afat te gjate kohor.

Kërkesat e profilit

Per te perzgjedhurit ofrojme:
Pagese 350 leke/ora.
Bonuse gjithnje ne rritje
Trajnime te vazhdueshme
Kontrate ne baze te ligjit shqiptar
Mundesi rritjeje

Kerkohet
Njohje e mire e gjuhes italiane dhe angleze.
Aftesi shume te mira komunikimi

Ftojme te gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona 
Adresa: Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh, nr.3, apartamenti n.13
1001 Tirana, Albania
Ose na kontaktoni ne: recruiting@mbccallcenter.com
Tel: +355 699575562

Paga 250 LEK/ORA