Kush tha qe nuk ka pune?!?!

Rreth nesh

UCALL- e' un azienda a Tirana con Mandati Diretti delle più grandi compagnie Italiane che lavorano in diversi settori commerciali. In Albania si trova con 3 sede: Tirana, Durazzo e Valona.

Titulli i postimit * Kush tha qe nuk ka pune?!?!
Kategoria Marketing/Shitje
Lloji i punës Part Time
Përshkrimi i Punës

uCall ju mirepret te gjithe ju qe keni njohuri te gjuhes italiane.

Na kontaktoni 0698192151 

Kërkesat e profilit

Me apo pa eksperience nuk ka shume rendesi. 

E rendesishme per ne eshte te keni deshire per pune dhe per te fituar sa me shume.