CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE OPERATOREVE TELEFONIKE

Rreth nesh

Kompani me eksperience shumevjecare ne tregun e CALL CENTER ne Shqiperi.

Titulli i postimit * CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE OPERATOREVE TELEFONIKE
Kategoria Operator
Lloji i punës Part Time
Përshkrimi i Punës

Punesohu ne CTC Astir, thjesht dhe shpejt, vetem me nje interviste!

Apliko tani edhe ne rast se nuk ke eksperience te meparshme si operator.

Ofrojme per ju:

- Mundesi per te punuar ne turne 4 - 6 dhe 8 ore
- Pagese/h shume e kenaqshme
- Bonuse nga me te lartat
- Ambjent komod dhe i qete pune

Kërkesat e profilit

Kerkohet vetem:
- Njohje e gjuhes italiane
- Njohuri baze ne perdorimin e kompjuterit
- Eksperienca e meparshme perben avantazh

Dergo aplikimin tend nepermjet dy formave tona te kontaktit: tl.astir@ucgroup.it ose telefono tani ne: 0693251722