Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh ne sektorin e makinave

Rreth nesh

AUTO1.com è il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di auto usate. I nostri rivenditori partner, in oltre 30 paesi, possono acquistare auto dal nostro portale, in modalità asta o compra subito, in completa sicurezza, potendo contare su oltre 10.000 modelli certificati e sempre disponibili. AUTO1.com è parte di AUTO1 Group, la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa.

Titulli i postimit * Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh ne sektorin e makinave
Kategoria Manaxher Shitjesh
Lloji i punës Full Time
Përshkrimi i Punës

Auto1.com, një kompani multinacionale gjermane e specializuar në blerjen dhe shitjen e makinave të përdorura, kerkon për degen e saj në Tiranë:


Telesales Agents B2B


Figura që ne po kërkojmë do të ketë si detyrë:

- Rritjen e shitjeve dhe numrit te partnerëve me të cilët do të zhvillohet biznesi ynë në të gjithë tregun shqiptar dhe atë kosovar të makinave;
- Të plotësojë nevojat e konsumatorëve, përmes përdorimit të platformës Auto1.com, edhe në proceset pas shitjes;
- Sigurimi i konsulences së detajuar telefonike dhe kryerja e një analize të kujdesshme të nevojave të konsumatorëve;
- Besnikëria dhe rritja e autonomisë së klientëve në platformën Auto1.com në kohën më të shkurtër të mundshme.

Kërkesat e profilit

Kerkohet:

- Eksperinece të paktën 1-2 vjet ne teleselling;
- Profesionalizem dhe aftësi për të bashkëvepruar dhe negociuar me klientët e biznesit
- Qëndrueshmëri në arritjen e objektivave;
- Motivim i brendshëm, pasion për shitje dhe makina (plus);
- Përdorim i shpejtë dhe i saktë i PC dhe email;

Tjetër (Opsionale)

Auto1 Albania eshte e sigurte qe mund tju ofroje një mundësi reale për rritje profesionale dhe ekonomike.

Rroga bazë mujore: 550 Euro net + bonuse mujore në bazë të performancës.

Jeni te lutur te dergoni CV tek: selezione.albania@auto1.com

Nr. Kontakti:
0697097481

Paga 550 Euro