TIRANE, KERKOHET AGJENT TURISTIK

Rreth nesh

Punesim&Rekrutim eshte nje agjenci multifunksionale e cila ofron sherbime te shumellojshme ne sferen profesionale.

Titulli i postimit * TIRANE, KERKOHET AGJENT TURISTIK
Kategoria Administrative/Zyre
Lloji i punës Full Time
Përshkrimi i Punës

Alpha Rekrutim per nje klientin e saj kerkon te punesoje nje vajze per pozicionin Tour Operator ne agjenci turistike,  per qytetin e Tiranes.

OFROHET:

– pagese baze 40,000 leke
– kontrate e rregullt pune
– ambjent dinamik dhe komod pune                                                                                                                                 – bonuse ne varesi te performances

 

Kërkesat e profilit

KERKOHET:
-njohje e mire e gjuhes angleze (cdo gjuhe tjeter perben avantazh)
– eksperience e meparshme pune
– disponibilitet te menjehershem

Per te aplikuar dergoni CV-ne tuaj te perditesuar ne adresen: rekrutimp@gmail.com ose telefononi ne nr 0676318339 / 0676317943