Tirane, ofroj vend pune Agjent Forex Italisht & Spanjisht & Anglisht

Rreth nesh

Punesim&Rekrutim eshte nje agjenci multifunksionale e cila ofron sherbime te shumellojshme ne sferen profesionale.

Titulli i postimit * Tirane, ofroj vend pune Agjent Forex Italisht & Spanjisht & Anglisht
Kategoria Operator
Lloji i punës Full Time
Përshkrimi i Punës

Eurocall,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me shume vite eksperience ne sektorin e investimeve online,
kerkon te punesoje Agjent te gjuhes Italiane ,Spanjolle dhe Angleze !

OFROJME:

Page konkurruese duke filluar nga 400 Euro
Ambjente pune moderne dhe komode
Kontrate punesimi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi
Mundesi rritjeje profesionale
Bonuse ditore dhe mujore duke filluar nga 80 euro

Kërkesat e profilit

KERKOJME:

Njohuri te mira te gjuhes Italiane , Spanjolle dhe Angleze
Disponibilitet Full-Time 10:00-19:00,Shtune - Djele Pushim
Eksperienca e meparshme ne ForexNese je nje Team Leader dhe ke nje grup tendin me eksperience ne fushen Forex na kontaktoni:

?? hreurocall@gmail.com
Cel: 0699713607