Kerkohet shitese

About us

Furrë Buke Pastiçeri Sulaj

Post Title * Kerkohet shitese
Category Food & Beverage Serving
Work type Full Time
Job Description

Kerkohet shitese Furre Buke Pasticeri SULAJ Me orar te plote....Vajzat te jene pa angazhime dhe te moshes 18-30, jo duhanpirëse.Eksperienca nuk perben problem.Te interesuarat te dergojne Cv ne info@fbpsulaj.com ose te kontaktojne ne 067 60 28 074

Requirements

Sherbim klienti