Ifs Call Center me qender ne Astir ofron mundesi punesimi full time

About us

Fedelta, crescita professionale, stabilita economica e valori umani sono le qualita che ci fanno differenti.

Post Title * Ifs Call Center me qender ne Astir ofron mundesi punesimi full time
Category Marketing/Sale
Work type Full Time
Job Description

Ofrojme:

-Ambjent te kendshem dhe zyre komode pune

-Pagese fikse te larte dhe bonuse shume te kenaqshem

-Mundesi per te punuar full time

-Trajnime te vazhdueshme per permiresimin e njohurive tuaja  profesionale

-Kontrate te rregullt pune sipas ligjit shqiptar ne fuqi

-Mundesi  rritje te shpejte profesionale

-Trajnim fillestar te paguar

Ftojme gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona ne adresen: Unaza e Re, Astir ose te na dergojne c.v ne adresen tone te emailit:
ifs.recruting@gmail.com 
cell: +355692030311.

Requrements

Kerkohet:

Njohje e mire e gjuhes italiane ose angleze

Eksperienca te mepareshme ne shitje perbejne avantazh

Te punojne per objektiva