Kerkohet shitese

За нас

Furrë Buke Pastiçeri Sulaj

Категорија Служење храна и п
Опис на работата

Kerkohet shitese Furre Buke Pasticeri SULAJ Me orar te plote....Vajzat te jene pa angazhime dhe te moshes 18-30, jo duhanpirëse.Eksperienca nuk perben problem.Te interesuarat te dergojne Cv ne info@fbpsulaj.com ose te kontaktojne ne 067 60 28 074