Kerkohet shitese

O nama

Furrë Buke Pastiçeri Sulaj

Naziv pozicije * Kerkohet shitese
Vrsta posla Full Time
Opis posla

Kerkohet shitese Furre Buke Pasticeri SULAJ Me orar te plote....Vajzat te jene pa angazhime dhe te moshes 18-30, jo duhanpirëse.Eksperienca nuk perben problem.Te interesuarat te dergojne Cv ne info@fbpsulaj.com ose te kontaktojne ne 067 60 28 074

Traženi uslovi

Sherbim klienti