Ifs Call Center me qender ne Astir ofron mundesi punesimi full time

O nama

Fedelta, crescita professionale, stabilita economica e valori umani sono le qualita che ci fanno differenti.

Naziv pozicije * Ifs Call Center me qender ne Astir ofron mundesi punesimi full time
Kategorija Telekomunikacije
Vrsta posla Full Time
Opis posla

 

Ofrojme:

-Ambjent te kendshem dhe zyre komode pune

-Pagese fikse te larte dhe bonuse shume te kenaqshem

-Mundesi per te punuar full time

-Trajnime te vazhdueshme per permiresimin e njohurive tuaja  profesionale

-Kontrate te rregullt pune sipas ligjit shqiptar ne fuqi

-Mundesi  rritje te shpejte profesionale

-Trajnim fillestar te paguar

Ftojme gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona ne adresen: Unaza e Re, Astir ose te na dergojne c.v ne adresen tone te emailit: ifs.recruting@gmail.com

cell: +355692030311.

Traženi uslovi

Ifs Call Center me qender ne Astir  ofron mundesi  punesimi  full time

Kerkohet:

Njohje e mire e gjuhes italiane ose angleze

Eksperienca te mepareshme ne shitje perbejne avantazh

 

Ofrojme:

-Ambjent te kendshem dhe zyre komode pune

-Pagese fikse te larte dhe bonuse shume te kenaqshem

-Mundesi per te punuar full time

-Trajnime te vazhdueshme per permiresimin e njohurive tuaja  profesionale

-Kontrate te rregullt pune sipas ligjit shqiptar ne fuqi

-Mundesi  rritje te shpejte profesionale

-Trajnim fillestar te paguar

Ftojme gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona ne adresen: Unaza e Re, Astir ose te na dergojne c.v ne adresen tone te emailit: ifs.recruting@gmail.com

cell: +355692030311.