Ifs Call Center ofron mundesi punesimi te menjehershme

O nama

Fedelta, crescita professionale, stabilita economica e valori umani sono le qualita che ci fanno differenti.

Naziv pozicije * Ifs Call Center ofron mundesi punesimi te menjehershme
Kategorija Telekomunikacije
Vrsta posla Full Time
Opis posla

Ifs Call Center ofron mundesi punesimi te menjehershme

Ofrojme

-Pagese baze te larte + bonuse stimuluese.
-Ambjent te kendshem dhe motivues
-Kontrate pune te rregullt sipas ligjit shqiptar ne fuqi
-Trajnime periodike ne varesi te eksperiences tuaj
-Mundesi punesimi full time
-Mundesi rritjeje

Kerkojme

Njohje te mire te gjuhes italiane ose angleze
Eksperienca perben avantazh

Ftojme gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona ne adresen: Unaza e Re, Astir ose te na dergojne c.v ne adresen tone te emailit: ifs.recruting@gmail.com 
cell: +355692030311.

Traženi uslovi

Kerkojme

Njohje te mire te gjuhes italiane ose angleze
Eksperienca perben avantazh