KETRI WEB - Internship në graphic design (Tiranë)

O nama

Jemi një kompani zhvillimi web në Shqipëri, e specializuar në projekte custom të avancuara. Ne u ofrojmë bizneseve online një gamë të gjerë shërbimesh, si një ndalesë e vetme që përmirëson efikasitetin dhe manaxhimin e tyre të kohës. Në sajë të eksperiencës sonë në këtë fushë, përmirësojmë procesin e zhvillimit duke integruar performancën dhe sigurinë e faqes web me zgjidhje speciale, të zhvilluara nga vetë ne. Për ne këto nuk janë shtesa ekstra të shërbimit, por pjesë thelbësore të aplikacioneve që zhvillojmë. Ne u ofrojmë klientëve tanë jo vetëm një website apo aplikacion, por një zgjidhje afatgjatë biznesi!

Naziv pozicije * KETRI WEB - Internship në graphic design (Tiranë)
Kategorija Umjetnost/Dizajn
Vrsta posla Full Time
Opis posla

Nisni karrierën tuaj në fushën e graphic design, si intern pranë Ketri Web! Në fund të internship-it ofrojmë mundësi punësimi.

Detyrat
- Krijimi i materialeve për rrjete sociale
- Krijimi i skicave prototipe (wireframing) dhe ndërfaqeve (UI)
- Krijimi i aseteve të brand-it
- Krijimi i materialeve promovuese
- Krijimi i video-ve të thjeshta

Traženi uslovi

Njohuri të domosdoshme teknike
- Koncepte teorike bazë të dizajnit
- Aftësi fillestare në përdorimin e Illustrator, Photoshop dhe InDesign
- Njohuri të përgjithshme kompjuterike

Aftësi personale të domosdoshme
- Krijimtari
- Vëmendje ndaj hollësive
- Vetëpërmirësim i vazhdueshëm profesional
- Anglishte shumë e mirë

Ostalo (Opciono)

Përfitime
- Zhvillim profesional
- Angazhim në projekte reale
- Ambient miqësor
- Mundësi punësimi

Kohëzgjatja: 2-4 muaj, në bazë vlerësimi

Orari i punës: 08:30 - 17:00, E hënë - E premte

Të interesuarit mund të aplikojnë vetëm nëpërmjet linkut: https://ketri.al/sq/graphic-design-intern