Operatori per vendita su clienti gia interessati all` aquisto

Rreth nesh

MBC INNOVATION LAB è un'azienda internazionale. Nel corso degli anni abbiamo cercato di comprendere le varie evoluzioni del contesto.

Titulli i postimit * Operatori per vendita su clienti gia interessati all` aquisto
Kategoria Operator
Lloji i punës Freelance
Përshkrimi i Punës

Je duke kerkuar pune dhe nuk di nga t'ja nisesh?
Mbc ju ofron zgjidhjen e duhur dhe ju fton te beheni pjese e nje skuadre fituese.

Kërkesat e profilit

Kerkohet:
- Njohje e mire e gjuhes italiane.

Ofrojme:
-Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit
-Kontrate pune ne perputhje me ligjin shqiptar
-Pagese per ore pune 230-270 Lek /ore 
-Pagese per kontrate deri ne 4000 leke, sipas garave.
-Ambjent mikprites
-Mundesi rritjeje.

 

Ftojme te gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona (nga ora 10:30 deri ne 18:30)  ose dergoni cv tuaj ne gjuhen italiane ne: recruiting@mbccallcenter.com
Adresa: Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh, nr.3, apartamenti n.13
1001 Tirana, Albania
Cell: +355 699575562

Paga 230 LEK/ORA