MEGA KOMPANI, MEGA MUNDESI, MEGA PAGESA PER AGJENT FINANCIAR, ITALISHT

Rreth nesh

Punesim&Rekrutim eshte nje agjenci multifunksionale e cila ofron nje game te gjere sherbimesh ne sferen profesionale.

Titulli i postimit * MEGA KOMPANI, MEGA MUNDESI, MEGA PAGESA PER AGJENT FINANCIAR, ITALISHT
Kategoria Burime Njerëzore
Lloji i punës Full Time
Përshkrimi i Punës

BClever Agency nis rekrutimet per pozicionet Agjent Financiar.

Nje mega kompani me filial qendror ne Itali, e cila operon fuqishem edhe ne Shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat me te mira, mundesite me te shkelqyera profesionale dhe kushtet e persosura te punes ofron nje mundesi ndryshe nga ato qe keni pare deri me sot!


Ofrohet per te gjithe ata qe do te punesohen:

- Pagese baze nder me te lartat
- Bonuse ditore, javore, mujore qe nuk i keni degjuar me pare te ofrohen nga asnje kompani.
- Shperblime dhe stimuj qe do t'ju motivojne cdo dite
- Ambjent jo thjesht komod por modern, energjik, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
- Mundesi per te punuar me Hot Leads

 

Kërkesat e profilit

Per te perfituar mundesine e nje interviste, aplikantet duhet:

- Te jene njohes te shkelqyer te gjuhes italiane
- Te kene patur eksperience te meparshme si agjent financiar
- Te jene profesionale
- Te kene ambicie, korrektese dhe sens te larte pergjegjshmerie
- Te njohin ne menyre te shkelqyer programet baze te kompjuterit

 

Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian.

*** NESE JE NJE TEAM LEADER QE KA GRUPIN E TIJ, NA KONTAKTO!

APLIKONI TANI PERMES NJE CV-je TE PERDITESUAR NE: rekrutimp@gmail.com