Tirane, Kerkohet Konsulent

Rreth nesh

Punesim&Rekrutim eshte nje agjenci multifunksionale e cila ofron nje game te gjere sherbimesh ne sferen profesionale.

Titulli i postimit * Tirane, Kerkohet Konsulent
Kategoria Operator
Lloji i punës Full Time
Përshkrimi i Punës

BClever Agency kerkon te punesoje konsulente financiar te cilet jane njohes te gjuhes italiane.

Ofrojme per ju:

- Pagese baze 450 Euro
- Bonuse per FTD qe nisin nga 100 Euro e deri ne 200 Euro
- Bonuse javore qe nisin nga 50 Euro deri ne 150 Euro
- Bonuse ditore nder me te lartat
- Bonus 10% per cdo depozite mbi 200 Euro
- Hot Leads

Kërkesat e profilit

Kriteret:

- Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
- Eksperience e meparshme si agjent financiar
- Disponibilitet i menjehershem
- Motivim dhe deshire per tu rritur profesionalisht

Jemi me te miret ne ate cfare bejme dhe ofrojme, ndaj kerkojme me te miret per te qene pjese e skuadres sone!

Apliko tani ne: rekrutimp@gmail.com