TIRANE, KERKOHEN AGJENTE ME EKSPERIENCE, 2500€ PAGE

Rreth nesh

Punesim&Rekrutim eshte nje agjenci multifunksionale e cila ofron nje game te gjere sherbimesh ne sferen profesionale.

Titulli i postimit * TIRANE, KERKOHEN AGJENTE ME EKSPERIENCE, 2500€ PAGE
Kategoria Operator
Lloji i punës Full Time
Përshkrimi i Punës

Agjencia BClever e cila operon ne treg prej vitit 2018 me sherbime te rekrutimit dhe Burimeve Njerezore, per nje klientin e saj ne qytetin e Tiranes, kerkon te rekrutoje Agjente Financiare ne gjuhet:

Italisht/ Greqisht / Gjermanisht/ Spanjisht/ Frengjisht


Kriteret:

* Eksperience e meparshme pune
* Disponibilitet i menjehershem


Ofrohet:

* Pagat me te larta ne tregun shqiptar te punes
* Bonuse mbi nivelin qe offron tregu
* Ambjent dinamik dhe pozitiv

 

Kërkesat e profilit

Kandidatet e interesuar duhet te dergojne CV-ne e tyre nepermjet Aneginos ose mund te telefonojne ne: 0676888699