EQA Specialist_Data Entry | Inserim te dhenash ne gjuhen Gjermane

O nama

AUTO1.com è il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di auto usate. I nostri rivenditori partner, in oltre 30 paesi, possono acquistare auto dal nostro portale, in modalità asta o compra subito, in completa sicurezza, potendo contare su oltre 10.000 modelli certificati e sempre disponibili. AUTO1.com è parte di AUTO1 Group, la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa.

Naziv pozicije * EQA Specialist_Data Entry | Inserim te dhenash ne gjuhen Gjermane
Kategorija Operator
Vrsta posla Full Time
Opis posla

Auto1 Group është Lider në Europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura.

Për selinë e saj në Tiranë Auto1 Group po kërkon "Agjent Data Entry ne gjuhen Gjermane”Specialistët e EQA monitorojnë cilësinë e raporteve të inspektimit të realizuara nga ekspertët tanë teknikë, duke analizuar materialin video-fotografik dhe duke bërë ndryshime dhe përmirësime.

Traženi uslovi

Detyrat:
• Kontrolli i cilësisë së dokumenteve dhe vlerësimeve të bëra nga tregtarët dhe nga ekspertët e AUTO1 (Ekipi Rimarketing).
• Përpunimi grafik i fotografive sipas standardeve të korporatës të ofruara nga zyrat në Spanjë, Gjermani, Francë, Belgjikë, Holandë
• Trajnim për përdorimin e platformës Auto1.com;
• Përpilimi i raporteve ditore.

Kerkesat:
• Përvoja e mëparshme në rolin Data Entry ne kontroll të cilësisë së dokumenteve dhe rregjistrim të të dhënave;
• Zotërim shumë i mirë i gjuhës Gjermane, njohja e gjuhes angleze eshte plus
• Profesionalizëm, saktësi, besueshmëri dhe vëmendje e madhe ndaj detajeve;
• Përdorimi i shpejtë dhe i saktë i kompjuterit dhe postës elektronike;

Ostalo (Opciono)

Cfare ofrojme:
• Kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi;
• Pagë bazë Neto + bonus;
• Kurse trajnimi te paguara;
• Mundësi konkrete për rritje profesionale në një kontekst shumë meritokratik dhe ndërkombëtar.
• Ambient pune komod me prespektiva shume te larta
• Staf miqesor dhe motivues

Orari: Me kohë të plote 09:00-18:00 nga e hena ne te premte,
Vendi i punës: Bulevardi "Gjergj Fishta", Qendra Alpas mbas kompleksit Delijorgji, Tiranë

Ju lutemi dërgoni CV tuaj në Anglisht në adresën e -mail: lavdie.asllanaj@auto1.com

Kontakt + 355 67 503 91 22