CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE NJE TEAM LEADER PER FUSHATEN VODAFONE

Rreth nesh

Kompani me eksperience shumevjecare ne tregun e CALL CENTER ne Shqiperi.

Titulli i postimit * CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE NJE TEAM LEADER PER FUSHATEN VODAFONE
Kategoria Telemarketing
Lloji i punës Full Time
Përshkrimi i Punës

CTC ASTIR te ofron mundesine te rritesh profesionalisht!

Punesohu tani si Team Leader ne fushaten VODAFONE CASA!

 

Ofrojme per ju:

- Pagese baze shume e kenaqshme
- Bonuse mujore nga me te lartat
- Ambjent komod dhe i qete pune

 

Kërkesat e profilit

Cfare kerkojme:
- Eksperience jo me pak se dy vite si Team Leader ne fushata outbound
- Disponibilitet i menjehershem
- Aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi

 

Dergo aplikimin tend nepermjet dy formave tona te kontaktit: tl.astir@ucgroup.it ose telefono tani ne: 0693251722