Punesim i menjehershem per gjithe Shqiperine

Global Research
Titulli i postimit * Punesim i menjehershem per gjithe Shqiperine
Kategoria Punë Praktike
Lloji i punës Part Time
Përshkrimi i Punës

Ofrohet mundesi punesimi si contributor (data entry )ne terren per cdo qytet te Shqiperise . Punesimi do te jete per nje periudhe shume te gjate kohore (mbase pergjithmone) eshte i mirepritur cdo person qe do nje pune te dyte ose te trete (edhe studenta pa eksperienc) pasi puna eshte shume e thjeshte dhe e realizueshme nga cdo kush qe zoteron nje smartphone. Koha qe ju konsumon puna cdo dite eshte 30 min-2 ore kjo varet nga menyra se si e menaxhoni punen. Puna do te realizohet nga smartphoni juaj dhe ajo qe ju duhet te beni eshte ,foto bizneseve,institucioneve hapsira publike etj ne terren. Jeni te lutur te kontaktoni ne kete nr whatsapp per aplikimin apo edhe per cdo pyetje te paqarte tuajen. Whatsapp:+355677171590. Ne aplikimin tuaj ju lutemi shkruani dhe 1- Emrin,mbiemrin 2- Qytetin nga i cili do punoni 3- Moshen (vetem +18 vjece) 4- Arsimi juaj.. Ju mirepresim te beheni pjese e punes !

Kërkesat e profilit

1-Zorerimi i nje smartphone. 2- Kohe e lire 30 min-2ore ne dite.