Pagesa Baze+Bonuse mbi 1000 Euro.Kapi mundesite TANI !

Rreth nesh

Jemi nje kompani Call Centeri ne kerkim te agjenteve telefonik ne fushata te ndryshme marketingu ,me staf mbi 500 persona qe punojne aktualisht ne kompanine tone .U mundesojme cdo personi qe eshte staf te kompania jone nje rritje ne karriere si nga ana profesionale ashtu edhe nga ana ekonomike . Operojme ne treg qe nga viti 2016 ,ofrojme kushtet me te mira te punes ,kontrata te rregullta pune ,korrektesi ne pagesa ,ne bonuse

Titulli i postimit * Pagesa Baze+Bonuse mbi 1000 Euro.Kapi mundesite TANI !
Kategoria Marketing/Shitje
Lloji i punës Full Time
Përshkrimi i Punës

Agjente marketingu me/pa eksperience  Full time /Part time ne gjuhet :

 • SPANJOLLE 
 • ITALIANE 
 • Gjermane
 • Angleze (Me eksperience )


Kushtet qe ofrojme !

 • Pagesa baze (550€)
 • Bonuse te larta (<1000 €)
 • Kontrate te rregullte pune sipas legjislacionit.
 • Fundjava pushim dhe festat pushim .
 • Trajnime nga staf i specializuar ne rast se iu mungon eksperienca .
 • Stabilitet ekonomik dhe social .
 • Mundesi rritjeje brenda kompanise .
 • Sherbime mjekesore falas .

Email:klinton.recruit@hresource.org
Adresa: Rruga e Kavajes,Tirane .

Kërkesat e profilit

Kerkojme :

 1. Njohuri baze te kompjuterit .
 2. Njohuri te gjuheve perkatese.
 3. Nen moshen 18 vjecare nuk pranojme .

Paga 500-1000 Euro