Punë punë natë e ditë,
që të shohim pakëz dritë.

— Naim Frashëri
Rajoni Puna Të Gjitha
Kompania/Pozita Vendi Kohëzgjatja Shikime
ELECTRONICLINE

ELECTRONIC LINE kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time)

Tiranë 36 Ditë 21
ENZO ATTINI

PREZANTUESE per shitjen e produkteve ENZO ATTINI

Tiranë 36 Ditë 16
ENZO ATTINI

EKSPERTE NE RRITJEN DHE MENAZHIMIN E RRJ ETEVE SOCIALE.

Tiranë 4 Ditë 21
Teach Away

BackEnd Developer (PHP/NodeJS)

Tiranë 13 Ditë 355
Teach Away

FrontEnd Developer (React +Redux)

Tiranë 13 Ditë 389
Sostariffe_Dega ne Shqiperi

Tirane, Sostariffe cerca Formatore ADSL

Tiranë 4 Ditë 3895
Sostariffe_Dega ne Shqiperi

Sostariffe.it continua ad assumere consulenti Call me Back di Energia & Gas - 6 gestori

Tiranë 4 Ditë 28998
Sostariffe_Dega ne Shqiperi

Cercasi consulenti ADSL "Call me Back" - Vodafone, Tim, Fastweb, Wind

Tiranë 4 Ditë 17012
Marketing Group

Oferte puneimi!! Kerkohet rekrutues/e

Tiranë 33 Ditë 105
HR Recruitment

Pagesa Baze+Bonuse mbi 1000 Euro.Kapi mundesite TANI !

Tiranë 4 Ditë 1749
Marketing Group

Njoftim punesimi!! Marketing Group ofron mundesi punesimi operator/ e Opening

Tiranë 33 Ditë 103
The HeadHunter Group

Node.JS Fullstack Developer

Tiranë 25 Ditë 101
Globe Shops Sh.p.k

Teknik Riparues i Pajisjeve Elektroshtepiake/ Elektronike

Tiranë 28 Ditë 97
Globe Shops Sh.p.k

Sanitare

Tiranë 28 Ditë 62
Innovaway Albania shpk

Help desk support B2B

Tiranë 27 Ditë 11953
The HeadHunter Group

ReactJS Developer - COINIS

Remote 29 Ditë 105
AssistDigital Tirana

Planning and Control Manager

Tiranë 35 Ditë 228
The HeadHunter Group

Senior PHP Developer

Remote 25 Ditë 94
Marketing Group

Marketing Group ka shpall vende vakante pune !!! Kerkohen agjent telefonik Retention

Tiranë 33 Ditë 63
The HeadHunter Group

iOS Developer

Remote 25 Ditë 104